Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
ВАКС скасував запобіжний захід Садовому у вигляді 1,5 млн грн застави

ВАКС скасував запобіжний захід Садовому у вигляді 1,5 млн грн застави

Однак до Садового суд застосував запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

Цей матеріал також доступний російською
ВАКС скасував запобіжний захід Садовому у вигляді 1,5 млн грн застави
Андрій Садовий
Фото: ЕВА

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) частково задовольнила апеляційну скаргу міського голови Львова Андрія Садового та скасував запобіжний захід у вигляді застави у 1,5 млн грн. Про це повідомляє канал 24.

Згідно з рішенням колегії суддів, рішення Вищого антикорупційного суду по заставі скасовано, однак до Садового застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Згідно з рішенням, Садовий повинен прибувати до прокурорів і слідчих на кожну вимогу та утримуватися від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження.Термін дії покладених обов'язків – до 20 січня 2020 року. 

Якщо львівський мер не буде виконувати покладені обов'язки, до нього можуть застосувати більш жорсткий запобіжний захід і може бути накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру прожиткового мінімуму до 2 розмірів прожиткового мінімуму (від 525 до 4200 грн). Контроль за виконанням особистого зобов'язання покладено на детективів НАБУ.

Також Апеляційна палата ВАКС відмовила в задоволенні вимог САП збільшити заставу меру Львова до 50 млн грн.

«Я сприймаю це рішення. Воно відповідає здоровому глузду. Я зацікавлений, щоб ця справа була максимально публічною і щоб інвестори не мали тих проблем, які сьогодні мають в нашій країні. Антикорупційний суд прийняв об'єктивне рішення», – заявив Андрій Садовий після оголошення рішення суду.

Нагадаємо: 21 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно оголосила про підозру в зловживанні владою меру Львова Андрію Садовому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті