Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
У Facebook розповіли, для чого приховали кількість «лайків» у Instagram

У Facebook розповіли, для чого приховали кількість «лайків» у Instagram

На думку адміністрації, це допоможе збільшити активність користувачів у мережі

У Facebook розповіли, для чого приховали кількість «лайків» у Instagram
Instagram mosseri

Колись основна «валюта» постів у соцмережах – «лайки» – можуть відійти в минуле, принаймні для Instagram. Facebook, якому належить Instagram, анонсував приховування «лайків» з метою зменшити т.зв. кібербулінг в мережі, пише CNBC.

Але мотивація виходить за рамки цього. У компанії також існує гіпотеза про те, що приховування лайків збільшить кількість постів, які люди роблять в соцмережі. Саме страх того, що пост не приверне багато уваги, часто зупиняє людину від його написання, розповіли CNBC троє колишніх співробітників Facebook на правах анонімності.

Більше постів означає, що користувачі проводитимуть більше часу в Instagram, і, отже, це розширює можливості компанії показувати більше реклами. Instagram є важливою частиною майбутнього Facebook. Це найпопулярніша соцмережа серед підлітків, і в неї понад 1 мільярд користувачів на місяць. Це включає в себе 500 млн щоденних користувачів функції Stories, яка була запущена в 2016 році, щоб конкурувати з популярною однойменною функцією в Snapchat.

Аналітики оцінюють Instagram в більш ніж $100 млрд, або близько однієї п'ятої від загального обсягу ринку Facebook.

Глава Instagram Адам Моссері пов'язує ініціативу приховувати «лайки» із зусиллями соцмережі по боротьбі з кібербулінгом.

«Це тому, що ми хочемо, щоб люди менше турбувалися про те, скільки лайків вони отримують в Instagram, і витрачали трохи більше часу на спілкування з людьми, які їм не байдужі», – сказав Моссері на F8 – конференції Facebook для розробників.

У жовтні 2019 року Моссері заявляв: «Ідея полягає в тому, щоб спробувати зменшити  тиск в Instagram. Ми будемо приймати рішення, які зашкодять бізнесу, якщо вони будуть корисні для благополуччя і здоров'я людей, тому що це буде корисно для бізнесу в довгостроковій перспективі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті