Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
4G в київському метро: затримка за Київрадою – «Київстар»

4G в київському метро: затримка за Київрадою – «Київстар»

Мобільні оператори та «Київметро» уже готують договір про доступ до інфраструктури, але КМР ще має встановити відповідні тарифи

4G в київському метро: затримка за Київрадою – «Київстар»
Facebook/kyivmetro

Мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна», lifecell та  «Київський метрополітен» наразі узгоджують технічну документацію та робочий проєкт запуску зв'язку 4G в столичній підземці, повідомив директор з регуляторного забезпечення «Київстару» Олександр Когут.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Когут каже, що мобільні оператори активно долучилися до роботи над проєктом 4G- зв'язку в Київському метрополітені ще з вересня.

Наразі погоджено юридичну документацію та підписано договори про технагляд за наявною в підземці телекоммережею.

Зараз проєкт перебуває на етапі погодження технічної документації та підготовки договору про доступ телеком-провайдерів до об’єктів інфраструктури, заявив Олександр Когут.

Підписати договір про доступ до інфраструктури підземки  мобільні оператори та «Київський метрополітен» зможуть підписати лише після того, як Київрада затвердить тарифи на такий доступ.

«Відразу після цього будемо готові приступати до монтажних робіт», – запевнив директор з регуляторного забезпечення компанії «Київстар» Олександр Когут.

Нагадаємо, що за планом запуск  4G-зв’язку на перших десяти станціях та у прилеглих тунелях повинен відбутися вже до квітня 2020 року.

Техогляд метрополітену та розробку проєкту впровадження 4G в столичній підземці Київрада доручила компанії  Huawei Ukraine.

Як писав Mind, система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) виставила на продаж Wi-Fi обладнання Київського метрополітену за 7,2 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті