Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Помпео з Лавровим говорили про втручання РФ в американські вибори

Помпео з Лавровим говорили про втручання РФ в американські вибори

Представник США заявив, що це «неприпустимо», його російський співрозмовник відповів, що РФ нічого не робила

Помпео з Лавровим говорили про втручання РФ в американські вибори
Майк Помпео, Сергій Лавров
фото www.flickr.com/photos/statephotos/40888927393

Держсекретар США Майк Помпео повідомив, що на переговорах з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим підняв питання щодо втручання Росії у внутрішні справи США, а також тему, пов'язану з звинуваченим в РФ в шпигунстві американським громадянином Полом Уіланом. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Ми піднімали питання втручання в наші внутрішні справи. Я абсолютно чітко дав зрозуміти, що це неприйнятно. Адміністрація президента Трампа завжди буде приділяти велику увагу забезпеченню цілісності та чесності наших виборів. Ні Росія, ні жодна інша країна не має права робити якісь зусилля для підриву цього процесу, тому що ми на ці зусилля відповімо», – сказав Помпео за підсумками переговорів з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

Він також зазначив, що з главою російського зовнішньополітичного відомства вони підняли питання, «пов'язаний з Полом Уіланом, який зараз знаходиться в Росії».

У свою чергу Лавров заявив про безпідставність будь-яких звинувачень на адресу Росії у втручанні у внутрішньополітичні справи США.

«Ми розуміємо, що спільній роботі продовжувала, та й продовжує заважати, хвиля підозр стосовно Росії, яка буквально захлеснула Вашингтон. Ми сьогодні знову підкреслили, що всі спекуляції щодо нашого уявного втручання у внутрішні процеси США безпідставні. Ніяких фактів, які це підтверджували б , ми не бачили, ніхто нам їх не пред'явив – напевно, тому що їх не існує», – відповів Лавров.

Нагадаємо: раніше сьогодні відбулась зустріч Лаврова і Помпео. Сторони, як очікувалось, мали обговорити «ключові міжнародні проблеми та актуальні питання двосторонніх відносин». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті