Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
СБУ повідомила про спробу ДСНС знищити документи перевірки коледжу Одеси

СБУ повідомила про спробу ДСНС знищити документи перевірки коледжу Одеси

Працівники ДСНС Одещини хотіли позбутися документів щодо перевірки протипожежного стану учбового закладу

СБУ повідомила про спробу ДСНС знищити документи перевірки коледжу Одеси

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про спроби працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій Одеської області знищити документи щодо перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це пише пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, СБУ проводить обшуки у службових приміщеннях коледжу після пожежі 4 грудня. Зокрема, правоохоронці вилучають матеріали, які підтверджують «причетність до протиправної діяльності посадовців ДСНС».

«За оперативною інформацією, окремі керівники ГУ ДСНС намагалися приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо: 4 грудня на третьому поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула пожежа. Її площа становила близько чотирьох тисяч квадратних метрів. Рятувальникам вдалося евакуювати понад 40 людей. Пожежу локалізували. Всього внаслідок пожежі постраждала 31 людина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті