Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
«Дочка» Google купила британського розробника технологій для навчання безпілотних авто

«Дочка» Google купила британського розробника технологій для навчання безпілотних авто

Waymo зробила Latent Logic своїм першим інженерним центром в Європі

«Дочка» Google купила британського розробника технологій для навчання безпілотних авто
фото www.flickr.com/photos/155502617@N06/36990987246

Розробник безпілотних машин Waymo («дочка» Alphabet) купив британський стартап Latent Logic, який розробив систему «імітаційного навчання» автономних транспортних засобів. Про це повідомляє Forbes.

Latent Logic була заснована в 2017 році на факультеті комп’ютерних наук Оксфордського університету в Британії. Стартап – одна з небагатьох компаній, яка займається розробкою систем, які можуть навчати безпілотні автівки. Але в той же час, які декілька платформ машинного навчання використовують навчання з підкріпленням для навчання автономних систем кермування, Latent Logic застосує імітаційне навчання.

В начальних середовищах інженер, який контролює автівку, відзначає правильне її поводження, коли система працює коректно, щоб наступного разу вона знала як діяти. Але усі ситуації різні, а реальний світ – непередбачуваний. У підкріплюючого навчання є низка недоліків. Latent Logic використовує дані, зібрані з відеокамер, і аналізує їх для розробки політик, які імітують реалістичні моделі поведінки людей на дорозі. Імітуючи поведінку людей, Latent Logic прагне до реалістичної, а не ідеальної поведінки.

Завдяки досвіду і технологіям Latent Logic, Waymo зможе більш ефективно використовувати дані,зібрані з понад 10 млн миль, які проїхав його автопарк з 600 самохідних транспортних засобів, і покращити середовище моделювання.

Жодних фінансових подробиць про угоду розкрито не було. Latent Logic продовжить роботу в Оксфорді у складі дослідницької групи і є першим європейським інженерним центром Waymo.

Нагадаємо: раніше Департамент автотранспорту Каліфорнії (DMV) випустив останню серію звітів від компаній, які проводять випробування  безпілотних транспортних засобів у штаті. Згідно з останнім даними, безперечним лідером став Waymo (підрозділ Aplhabet), найбільш несамостійними було визнано Uber та Apple. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті