«Шевченківський завод продтоварів» увійшов до складу Групи компаній HD-group
Pekлama

«Шевченківський завод продтоварів» увійшов до складу Групи компаній HD-group

Завод виробляє 28 видів продукції у форматі private label та під власними торговими марками

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
«Шевченківський завод продтоварів» увійшов до складу Групи компаній HD-group

ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» (далі – ШЗПТ), що спеціалізується на виробництві  товарів бакалійної групи, увійшов до складу Групи компаній HD-group.

Завод виробляє 28 видів продукції (крупи та борошно), 90% – у форматі private label для ритейлу: «Велика Кишеня», «Сільпо», «Метро Кеш енд Керрі Україна», Billa, «Еко-Маркет», «Ашан Україна», «Таврія–В», «Рукавичка», «Експансія», «Фуршет», та 10% – під власними торговими марками «Every day» та «Попробуй».

Виробничі потужності заводу становлять 2800 тон на місяць, в тому числі 700 тон пластівців на місяць (лінія переробки вівса), 1500 тон різних видів круп на місяць (крупоцех), 600 тон пластівців на місяць (лінія переробки пластівців).

«Шевченківський завод продтоварів» увійшов до складу Групи компаній HD-group
Борис Шестопалов, співвласник HD-group

«Розвиток бакалії став новим бізнес-напрямком для HD-group. Ми вважаємо, що таке об’єднання значно покращить позиції Групи на ринку ритейлу за рахунок посилення продуктового портфелю. Ми розраховуємо на створення нових видів продукції, які буде розроблено спільно з експертами Групи та безпосередньо фахівцями ШЗПТ. У свою чергу, завод отримає від цього об’єднання зниження витрат на управління за рахунок інтеграції з Групою та доступ до всіх сервісів – закупівель, логістики, дистрибуції. Наші окремі очікування – спільний розвиток експортних ринків, де у ШЗПТ є сильні позиції. Це, безумовно, доповнить пропозиції HD-group», – коментує співвласник HD-group Борис Шестопалов.

Про HD-group:

У складі HD-group функціонують підприємства з зернопереробки; заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; компанії з організації закупівель та логістики.

Приріст EBITDA за 10 місяців 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 22,1%.
EBITDA Margin Ratio за 10 місяців 2019 року становить 14,5%, приріст доходу за 10 місяців 2019 року становить 9,7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті