Goldman Sachs більше не фінансуватиме видобуток нафти в Арктиці і вугільну галузь

Goldman Sachs більше не фінансуватиме видобуток нафти в Арктиці і вугільну галузь

Все більше глобальних банків скорочують обсяги кредитування вугільної промисловості, яка є основним джерелом викидів парникових газів

Goldman Sachs більше не фінансуватиме видобуток нафти в Арктиці і вугільну галузь
фото www.flickr.com/photos/26344495@N05/48876470703

Американський банк Goldman Sachs Group зробив більш жорсткою свою політику фінансування викопного палива. Нещодавно оновлена основа екологічної політики компанії включає в себе зобов’язання щодо скорочення фінансування, яке напряму підтримує нові вугільні шахти та розвідку і розробку нафти в Арктиці.  Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що компанія планує протягом наступного десятиліття виділити $750 млрд на «кліматичні перетворення і збалансоване економічного зростання».

Наразі все більше глобальних банків скорочують обсяги кредитування вугільної промисловості, яка є основним джерелом викидів парникових газів, і збільшують фінансування відновлювальних джерел енергії. Goldman Sachs став першим американським банком, який вирішив більше не фінансувати нафтодобувний сектор.

«Протягом наступних 10 років Goldman Sachs направить $750 млрд на фінансування, інвестиції та консультативну діяльність в дев’яти галузях, орієнтованих на зміни клімату та збалансоване зростання», – сказав гендиректор компанії Девід Соломон, маючи на увазі зелену енергію і транспорт, сільське господарство, а також освіту.

Тим не менш, він додав, що «світ продовжуватиме виробляти та використовувати викопне паливо, літаки, автомобілі та промислові товари, і Goldman Sachs буде продовжувати підтримувати клієнтів в угодах, які є важливими для економічної діяльності».

Нагадаємо: раніше нова глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн представила програму ЄС щодо захисту клімату, на яку в найближчі роки буде виділено 100 млрд євро, а до 2030 року – один трильйон євро.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло