Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Туреччина погрожує США «дзеркальною» відповіддю на санкції проти «Турецького потоку»

Туреччина погрожує США «дзеркальною» відповіддю на санкції проти «Турецького потоку»

Поруч із санкціями проти «Північного потоку-2» плануються і санкції проти спрямованого в Туреччину газопроводу

Туреччина погрожує США «дзеркальною» відповіддю на санкції проти «Турецького потоку»
фото ANADOLU AGENCY

Туреччина готова дзеркально відповісти США, якщо Вашингтон введе санкції проти проекту «Турецький потік», повідомив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган. Він додав, що такий крок з боку США можна розцінювати як «відкрите втручання в справи Туреччини», передає Anadolu.

«Тепер у Сенаті Конгресу США, не соромлячись, намагаються погрожувати Туреччині новими санкціями в зв'язку з «Турецьким потоком». Ми спостерігаємо відкрите втручання в справи Туреччини і, звісно, не збираємося сидіти склавши руки. Анкара відповість США дзеркальними санкціями», – сказав Ердоган.

Він нагадав, що обидві палати Конгресу США затвердили оборонний бюджет на 2020 рік, який містить аспекти, що стосуються Туреччини.

Оборонний бюджет США на наступний рік складе $738 млрд. На його узгодження у демократів і республіканців пішло близько трьох місяців. У законопроекті про оборонний бюджет передбачені санкції проти газопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік».

«Турецький потік» – газопровід з Росії до Туреччини по дну Чорного моря. Одна нитка потужністю 15,75 млрд куб. призначена для потреб Туреччини, друга – Балканів та Угорщини. Будівництво в Болгарії та Сербії має стартувати в 2020 році. Церемонія запуску «Турецького потоку» відбудеться 8 січня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті