Маск обіцяє відкрити перший надшвидкісний тунель вже в 2020 році

Маск обіцяє відкрити перший надшвидкісний тунель вже в 2020 році

Незгодних з концепцією тунелів Маск назвав «сталіністами»

Маск обіцяє відкрити перший надшвидкісний тунель вже в 2020 році
Twitter Elon Musk

Компанія The Boring Company добудує перший комерційний надшвидкісний тунель під Лас-Вегасом вже в прийдешньому році, заявив засновник бурильної компанії Ілон Маск. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter.

Маск підкреслив, що після закінчення будівництва компанія буде працювати над іншими проектами.

Він також провів опитування, яке вже пройшли майже 1,5 млн чоловік. Мільярдер запитав їх про те, чи варто будувати «Супербезпечні, захищені від землетрусів під містами тунелі, щоб вирішити проблему пробок» і запропонував варіанти: «Безумовно», «Можливо» і «Ні, я люблю пробки». Переважна більшість користувачів обрали перший варіант. Незгодних Маск назвав «сталіністами» і попросив «не скиглити».

Тунелі The Boring Company – це система надшвидкісного підземного громадського транспорту, зазначено на сайті компанії. Компанія представила дві системи: Loop і Hyperloop. Планується, що у випадку з Loop пасажири будуть пересуватися на електромобілях зі швидкістю до 250 км/год.

У випадку з Hyperloop мова йде про швидкість до 965 і більше кілометрів на годину  і пересування в спеціальних капсулах.

Перший тестовий тунель The Boring Company побудувала в каліфорнійському місті Хоторн за $10 млн.

The Boring Company обіцяє, що тунелі дозволять зробити пересування по місту «тривимірним». «Один з варіантів – «іти вгору» з використанням літаючих машин. Однак в цьому випадку є проблеми, пов'язані з погодою, шумом і рівнями тривоги тих, хто ходить знизу <...> Тунелі не розділяють суспільство смугами і бар'єрами», – стверджує компанія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло