Ціна акцій компанії Apple перевищила $300 за одиницю

Ціна акцій компанії Apple перевищила $300 за одиницю

На котирування цінних паперів Apple вплинули хороші фінансові результати корпорації в ІІІ кварталі, попит на нові навушники AirPods, а також запуск стрімінгового сервісу Apple TV+

Ціна акцій компанії Apple перевищила $300 за одиницю
Фото: pixabay.com

Ціна акцій компанії Apple за підсумками біржових торгів, які відбулися 2 січня, перевищила $300 доларів за одиницю, тим самим встановивши новий рекорд. Так, за торговельну сесію акції корпорації стали дорожче на 2,3%, повідомляє Іnventure.

На думку аналітиків Bloomberg, на котирування цінних паперів Apple вплинули хороші фінансові результати корпорації в ІІІ кварталі, попит на нові навушники AirPods, а також запуск стрімінгового сервісу Apple TV+.

Таким чином, виходячи з вартості акції на момент закриття торгів в США 2 січня, ринкова капіталізація Apple оцінюється в $1,33 трлн, за цим показником Apple – найбільша компанія в світі. Друге місце за ринковою капіталізацією займає корпорація Microsoft з $1,23 трлн.

Нагадаємо: фінансові директори найбільших компаній світу вважають, що на титул «бізнесмен десятиліття» найбільше заслуговує власник компанії Amazon Джефф Безос. За ним у рейтингу розташувались Джек Ма, Ілон Маск та Сатья Наделла.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті