Huawei відкрила свій перший розумний повністю роботизований магазин

Huawei відкрила свій перший розумний повністю роботизований магазин

Поки що у ньому продаються тільки смартфони і аксесуари

Huawei відкрила свій перший розумний повністю роботизований магазин
фото www.gizchina.com/

Huawei відкрила свій перший розумний роздрібний магазин в Міжнародному центрі нового розвитку Wuhan Optics Valley в Китаї. Магазин працює цілодобово і управляється трьома роботизованими руками, які відповідають за збір предметів зі складу та їх доставку покупцеві. Про це повідомляє Gizchina.

Видання пише, що Huawei наразі відома своєю побутовою технікою, особливо смартфонами, та телекомунікаційним обладнанням. Щоб продавати свої продукти, компанія має декілька роздрібних магазинів по усьому Китаю, окрім офіційного інтернет-магазину.

Роздрібні магазини залучають досить багато споживачів, які хочуть випробувати новинку перед покупкою. Але у роздрібних магазинів є деякі недоліки, такі як оренда, оплата праці, вільний простір і багато іншого.

Щоб вирішити ці проблеми, Huawei вирішила відкрити перший розумний роздрібний магазин, який не займає багато місця і не вимагає наявності співробітників. По-перше, він завжди відкритий, як і будь-який інтернет-магазин. По-друге, він працює як годинник, оскільки тут немає людського фактора.

Магазин Smart Huawei має циліндричну форму з куленепробивним склом. Наразі магазин продає тільки смартфони і аксесуари. Він включає одну велику і дві маленькі роботизовані руки, які доставляють замовлений покупцем товар. Замовлення здійснюється з сенсорної панелі, розташованої із зовнішнього боку магазину. Крім того, покупці можуть замовити товари онлайн і забрати їх у цьому магазині.

Компанія планує відкрити більше таких магазинів, якщо отримає позитивні відгуки відвідувачів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло