Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
З Музею Тюссо прибрали фігури принца Гаррі і Меган Маркл через їх резонансне рішення

З Музею Тюссо прибрали фігури принца Гаррі і Меган Маркл через їх резонансне рішення

Королева Єлизавета ІІ засмучена рішенням подружньої пари відмовитися від королівських обов’язків

З Музею Тюссо прибрали фігури принца Гаррі і Меган Маркл через їх резонансне рішення
Twitter The Sun

Музей воскових фігур мадам Тюссо в Лондоні відреагував на рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл скласти з себе повноваження «високопоставлених» членів королівської сім'ї. Уже в четвер їх воскові фігури зникли зі стенду, де вони стояли поряд з фігурами королеви Єлизавети II, герцога Ендінбургського Філіпа, принца Вільяма і Кейт Міддлтон, пише The Sun.

Як зазначає видання, фігури принца і його дружини залишаться в музеї, але де вони будуть виставлені, поки не відомо.

«Як і весь інший світ, ми реагуємо на несподівані новини про рішення герцога і герцогині Суссекської зняти повноваження високопоставлених членів королівської сім'ї. Відсьогодні їх фігури більше не будуть виставлені в складі експозиції королівської сім'ї», – заявив головний керуючий Музею мадам Тюссо.

За інформацією The Sun, королева Єлизавета ІІ «глибоко засмучена» заявою свого онука Гаррі і його дружини, а принци Чарльз і Вільям «розлючені». За словами високопоставленого джерела, заява герцогів Сассекських не повинна була з'явитися в мережі, і остаточне спільне рішення з цього питання між Меган Маркл, принцом Гаррі та іншими членами королівської сім'ї прийнято не було.

«Їхня заява не була узгоджена ні з ким. Це порушує весь протокол. Це оголошення війни родині. Всі розлючені через те, як вони це зробили, не замислюючись про наслідки. Королева глибоко засмучена. Принц Уельський і герцог Кембриджський розлючені. Раніше план був такий, щоб обговорити це і знайти спільне рішення для всіх в сім'ї», – передає The Sun слова джерела.

Воно також зазначає, що останньою краплею для Гаррі та Меган став офіційний випуск нового королівського портрета з зображенням королеви, принца Чарльза, принца Вільяма і принца Джорджа – але без Гаррі.

«Цей знімок став яскравим свідченням того, що Гаррі і Меган не вважаються частиною сім'ї. З їх точки зору, з цього моменту їм не було сенсу залишатися», – розповіло джерело.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті