Трамп відкинув версію, що катастрофу українського літака в Ірані спричинили несправності

Трамп відкинув версію, що катастрофу українського літака в Ірані спричинили несправності

Він зазначив, що має певні підозри щодо падіння літака

Трамп відкинув версію, що катастрофу українського літака в Ірані спричинили несправності
фото Reuters

Журналісти попросили президента США Дональда Трампа прокоментувати катастрофу українського літака поблизу аеропорту в іранській столиці Тегерані 8 січня. Про це передає телеканал cbsnews.com.

«У мене були свої підозри», – сказав президент. – Я не хочу їх озвучувати, тому що у інших людей теж є свої підозри», – зазначив він під час заходу в Білому домі.

«Це трагічна подія, коли я бачу це, – сказав Трамп. – Це трагічна подія, але хтось міг помилитися з іншого боку».

«Літак летів у досить суворому районі, і хтось міг помилитися, – сказав президент. – Деякі люди кажуть, що це було викликано механічними несправностями. Я особисто не думаю, що це питання взагалі варте обговорень».

Раніше кореспондент телеканалу CBS Кріс Ван Клів з посиланням на три джерела в Пентагоні й американській розвідці повідомив, що літак був збитий іранськими засобами ППО. Не виключено також, що це могла бути одна з ракет, випущених по американських військових базах в Іраку. За його даними, розвідка США зафіксувала увімкнення іранського радара і два інфрачервоних спалахи пуску ракет імовірно ЗРК «Тор», і після цього спалах від вибуху.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло