Австралійські страховики отримали позовів на $644 млн

Австралійські страховики отримали позовів на $644 млн

Втрати страховиків, як очікується, зростатимуть і надалі на тлі пожеж, що тривають

Австралійські страховики отримали позовів на $644 млн
фото www.flickr.com/photos/35907266@N03/3322317380

Збитки австралійських страховиків внаслідок  лісових пожеж лише за останні три дні збільшилися більш ніж на третину. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними Страхової ради Австралії (ICA), страхові компанії, які до неї входять, отримали 10 550 страхових позовів у період з 8 листопада до 10 січня на загальну суму 939 млн австралійських доларів ($643,9 млн). Ще у вівторок, 7 січня, число отриманих позовів становила 8895, і регулятор оцінював страховий збиток у 700 млн австралійських доларів.

З урахуванням вересневих і жовтневих пожеж збитки австралійської страхової галузі становлять 995 млн австралійських доларів при поданих загалом 11 272 позовах.

ICA попереджає, що втрати страховиків зростатимуть, оскільки пожежі тривають і можуть посилитися в багатьох районах через високі температури та сильні вітри.

Два найбільших австралійських страховика – Insurance Group Australia Ltd. і Suncorp Group Ltd. – оцінили свої втрати внаслідок лісових пожеж у $505 млн.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що Австралія виділить додатково $1,39 млрд (2 млрд австралійських доларів) протягом наступних двох років на відновлення лісів від пожеж.

Як повідомлялось, австралійська влада готується до нової масової евакуації на густонаселеному південному сході країни, оскільки через спекотну погоду виникли нові масштабні пожежі, які загрожують декільком містам. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті