Медкомпанія Masimo звинувала Apple у крадіжці технологій для смарт-годинника

Медкомпанія Masimo звинувала Apple у крадіжці технологій для смарт-годинника

Це вже не перший судовий позов до компанії через підозри в крадіжці технологій

Медкомпанія Masimo звинувала Apple у крадіжці технологій для смарт-годинника
фото apple.com

Американська компанія Masimo, яка розробляє технології для моніторингу здоровʼя, звинуватила Apple у крадіжці своїх технологій для «розумного» годинника Apple Watch. Відповідний позов Masimo і її дочірня компанія Cercacor Laboratories подали до федерального суду в Каліфорнії, повідомляє Bloomberg.

Компанія подала позов проти Apple, стверджуючи, що Apple отримала секретну інформацію під виглядом робочих відносин, а потім найняла ключових співробітників Masimo на керівні пости в сфері технологій, пов'язаних зі здоров'ям.

Згідно із заявою компанії, Apple зв'язалася з Masimo в 2013 році для обговорення співпраці. Позивачі стверджують, що компанія хотіла більше дізнатися про технології Masimo, щоб потенційно інтегрувати її в продукти Apple.

Apple несподівано припинила переговори і переманила до себе на роботу головного лікаря Masimo і директора з технологій, який мав необмежений доступ до конфіденційної технічної інформації компанії, заявили позивачі.

Masimo займається розробкою і виробництвом устаткування для безконтактного спостереження за здоров'ям пацієнта. Компанія звинувачує Apple у крадіжці щонайменше десятка технологій – серед них технології неінвазивного моніторингу рівня кисню в крові і відстеження частоти серцевих скорочень.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року американський кардіолог подав до суду на Apple за використання в «розумному годиннику» його досліджень. Він вважає, що компанія порушує його патент на метод виявлення аритмії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію