Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
СБУ сумнівається у версії збиття українського літака ракетою «ТОР»

СБУ сумнівається у версії збиття українського літака ракетою «ТОР»

Відомство також вивчає версію теракту

СБУ сумнівається у версії збиття українського літака ракетою «ТОР»
https://ssu.gov.ua

Служба безпеки України вважає пріоритетними версіями причин аварії українського літака в Тегерані потрапляння в нього ракети і теракт, заявив глава спецслужби Іван Баканов, передає прес-служба СБУ.

«Дійсно, версія про потрапляння ракети зенітно-ракетного комплексу «ТОР» привертає сьогодні найбільшу увагу суспільства. Однак достатньо відкрити інструкцію з експлуатації ЗРК, аби виникла низка питань, котрі потребують додаткових відповідей. Зокрема, мова йде про дальність польоту ракети, нюанси щодо керування комплексом тощо. Усі питання зараз опрацьовуються», – сказав Іван Баканов.

СБУ також ретельно вивчає та аналізує версію теракту.

«Адже тема надто важлива, аби зараз робити якісь поспішні висновки. Можу запевнити, що ми обов’язково повідомимо суспільству усю об’єктивну, перевірену інформацію», – підкреслив Баканов.

 Глава СБУ нагадав, що була сформована окрема слідча група СБУ, яка зараз працює в Ірані. Представники Служби були присутні на нарадах та зустрічах Президента з міжнародними партнерами.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко раніше повідомив, що команда експертів з України отримала доступ ло місця катастрофи і до «чорних ящиків».

«Вся ця інформація наразі аналізується, і висновки, як тільки вони  будуть зроблені, будуть представлені спільноті. Ми не відкидаємо жодну з версій, всі версії розглядаються з нами. Наша головна задача – абсолютно справедливо і неупереджено з’ясувати причини цієї трагедії», – сказав міністр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті