В Австралії з вертольотів скидають тисячі кілограмів овочів, щоб нагодувати тварин після пожеж

В Австралії з вертольотів скидають тисячі кілограмів овочів, щоб нагодувати тварин після пожеж

Дикі тварини, що вижили, можуть загинути від голоду через нестачу зелені

В Австралії з вертольотів скидають тисячі кілограмів овочів, щоб нагодувати тварин після пожеж
@Matt_KeanMP

Влада Австарлії використовує літаки, щоб доставити ящики з овочами у важкодоступні місця, які постраждали від лісових пожеж, і де травоїдні тварини залишилися без їжі, пише Daily Mail.

Ініціатива надійшла від уряду штату Новий Південний Уельс.  Служба національних парків і дикої природи штату недавно почала операцію «Rock Wallaby» (Скельний валабі) для боротьби за збереження популяції цього рідкісного сумчастого.

Загалом на даний час на території проживання валабі, постраждалі від пожеж, скинуто 2200 кг свіжих овочів – переважно це солодка картопля (батат) і морква.

В Австралії з вертольотів скидають тисячі кілограм овочів, щоб нагодувати тварин після пожеж
фото NSW DPIE Environment, Energy and Science

Міністр навколишнього середовища Нового Південного Уельсу Метт Кін пояснив, що скельні валабі, які вижили при пожежі, потім залишаються без їжі і можуть померти від голоду, оскільки вогонь знищив рослинність навколо їх середовища проживання.

«Коли є можливість, ми також встановлюємо камери для спостереження за споживанням їжі, а також за кількістю і різноманітністю тварин», – сказав Метт Кін.

За оцінками Всесвітнього фонду дикої природи, близько 1,25 млрд тварин загинули прямо або внаслідок лісових пожеж по всій Австралії.

«Ця жахлива втрата включає в себе тисячі дорогоцінних коал у штаті Новий Південний Уельс, поряд з іншими знаковими видами, такими як кенгуру, валлабі, какаду і медоносники», – зазначив гендиректор WWF-Австралія Дермот О'Горман.

Між тим, як повідомлялося, мільярдери пожертвували на пожежі в Австралії у 9 разів менше, ніж на Нотр-Дам, при цьому збір коштів активізувався лише після скандалу, піднятого актрисою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло