Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня призупинила свої рейси

Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня призупинила свої рейси

Діяльність компанії може відновитися, в разі дотримання нею норм закону

Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня призупинила свої рейси
фото DR

Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня тимчасово зупиняє свої рейси через припинення дії ліцензії. Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії.

«Авіакомпанія Ernest тимчасово зупиняє свої рейси починаючи з 11 січня 2020», – йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що призупинення рейсів відбулось на виконання рішення національного управління цивільної авіації Італії (ENAC) від 29 грудня 2019 року щодо тимчасового призупинення дії експлуатаційної ліцензії авіакомпанії. «Ми не змогли продовжити виконання рейсів з 11 січня 2020 року. Відповідно ми просимо пасажирів не приїжджати до аеропорту», – сказано в повідомленні.

«Ми зробили все можливе задля того, щоб виконати та прогарантувати максимально можливу кількість рейсів у святковий період та щоб допомогти пасажирам, хто подорожував чи мав намір подорожувати з нами протягом останніх двох тижнів та хто, на жаль, постраждав від затримок або відмін рейсів. На жаль, положення від 29 грудня 2019 року призвело до ряду блокад та труднощів у нашій діяльності», – також повідомляє пресслужба.

Водночас ліцензію може бути відновлено, якщо авіакомпанія Ernest С.п.А. виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC матиме підстави відкликати своє рішення.

Також в компанії повідомили: «Ми докладаємо всіх зусиль заради того, щоб положення було відкликано, але нам необхідний час для надання всіх необхідних вимог згідно регламенту ЄС № 1008 від 2008, щоб підтвердити нашу фінансову стабільність для відновлення операційної діяльності».

Як повідомляв Mind, 29 грудня 2019 року регулятор Італії припинив дію ліцензії авіакомпанії Ernest Airlines, яка літала в Україну. Рішення набуде чинності з 13 січня 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті