Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Рожкова: Ексголова правління «Родовід Банку» Горбуненко хоче придбати частку банку «Січ»

Рожкова: Ексголова правління «Родовід Банку» Горбуненко хоче придбати частку банку «Січ»

В кінці 2019 року Горбуненко подав у НБУ пакет на узгодження придбання істотної участі в банку

Рожкова: Ексголова правління 	«Родовід Банку» Горбуненко хоче придбати частку банку 	«Січ»
Фото: УНІАН

Колишній голова «Родовід Банку» Денис Горбуненко подав у Національний банк (НБУ) пакет документів на отримання дозволу купити частку в капіталі банку «Січ». Про це повідомила заступниця голови НБУ Катерина Рожкова у в інтерв'ю FinClub.

За її словами в кінці 2019 року Горбуненко подав у НБУ пакет на узгодження придбання істотної участі в банку. За результатами розгляду пакета регулятор прийме рішення – позитивне або негативне.

30 жовтня минулого року НБУ визнав наявність вирішального впливу Дениса Горбуненко на діяльність банку «Січ» і визнав його власником істотної участі в банку незалежно від формального володіння.

Як розповіла Рожкова, протягом року ексголова правління «Родовід Банку» неофіційно заявляв, що хоче придбати частку в банку «Січ». Однак звернень від нього не було, але в банк зайшли клієнти, які пов'язані з паном Горбуненко, і його компанією. І обсяги операцій цих клієнтів досить істотні для цього банку. Тому НБУ визнав його особою, що здійснює вирішальний вплив на банк.

Коли Горбуненко подав документи на покупку банку, і НБУ почав їх вивчати, то в регуляторі помітили, що пов'язані з Горбуненко особи почали скорочувати свою присутність в банку. Додатково банк «Січ» переобрав спостережну раду, в результаті чого представники Горбуненко складають в ньому меншість.

Банк «Січ» заснований в 2011 році, у листопаді минулого року він оголосив, що змінює назву на Пауер Банк. Фактичними акціонерами банку є Олег Баланда (55,615%), Валерій Раздорожний (31,016%), Андрій Мельник (9,6257%) і Олег Губанов (3,7433%).

Нагадаємо: останній аукціон з продажу ділянки «Родовід Банку» у 113,5 га в Оболонському районі м. Києва відбувся 30 травня 2019 року

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті