Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
ФГВФО знову збирається виставити на продаж ділянку «Родовід Банку»

ФГВФО знову збирається виставити на продаж ділянку «Родовід Банку»

Задля продажу активу за найвищою вартістю, яку готовий запропонувати ринок, торги відбудуться за «голландською моделлю» аукціону

ФГВФО знову збирається виставити на продаж ділянку «Родовід Банку»
Фото: pixabay.com

Черговий аукціон з продажу 113,5 га землі в Оболонському районі м. Києва та 188 одиниць основних засобів (оргтехніка, меблі та інше банківське приладдя) у системі ProZorro.Продажі відбудеться 30 травня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Дана земельна ділянка – один з найпривабливіших активів на балансі АТ «Родовід Банк». Цільове призначення – для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків та об’єктів соціально-культурного призначення. Ділянка  знаходиться у місті Києві на вулиці Озерна.

Стартова ціна лоту (GL23N0959) – 740,05 млн грн.

Задля продажу активу за найвищою вартістю, яку готовий запропонувати ринок, торги відбудуться за «голландською моделлю» аукціону.

З умовами участі на торгах можна ознайомитись на сайті ProZorro.Продажі

Заявки на участь у торгах приймаються до 16:37 30 травня 2019 року.

Цей актив вперше було виставлено на торги у системі ProZorro. Продажі 2 серпня 2018 року, за початковою ціною реалізації 3,7 млрд грн. У лютому минулого року Фонду гарантування вдалося повернути у власність АТ «Родовід Банк» вказану земельну ділянку, яку шахраї намагалися незаконно відчужити у банку.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО не зміг продати землю «Родовід Банку» за 666 млн грн. Попередні 10 спроб ФГВФО продати цей актив теж були невдалі.

Нагадаємо: ФГВФО виставив на продаж активи банків-банкрутів на 765 млн грн. Нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків пропонуються на продаж за 731 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті