Зеленський підписав закон щодо вдосконалення освітньої діяльності

Зеленський підписав закон щодо вдосконалення освітньої діяльності

Він набуде чинності у день наступний за днем офіційного оприлюднення

Зеленський підписав закон щодо вдосконалення освітньої діяльності
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» № 392-ІХ Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Він набуде чинності із дня, наступного за днем його опублікування.

Закон має на меті врегулювання процедури ліцензування освітньої діяльності, вступу на навчання для здобуття вищої освіти, реалізації міждисциплінарних освітніх програм.

Крім того, документ урегульовує питання, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, форм здобуття освіти, вимог до керівників закладів вищої освіти, Національної рамки кваліфікацій тощо.

Також закон створює умови для зміцнення європейських засад функціонування системи вищої освіти, що сприятиме її зближенню із системами інших країн Болонського процесу, а також збільшенню прозорості, доброчесності, автономії, відповідальності  головних учасників освітнього процесу за результат.

Передбачено також створення передумов для більш рівного доступу до освіти та якісного вимірювання результатів навчання завдяки розширенню сфери використання зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо: підписаний президентом закон (№2299) був ухвалений парламентом 321 голосом в цілому 19 грудня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло