Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Арахамія: Замість Яременка комітет у закордонних справах очолить інший депутат

Арахамія: Замість Яременка комітет у закордонних справах очолить інший депутат

Заміну підібрано і голові комітету з питань правової політики Ірині Венедіктовій

Арахамія: Замість Яременка комітет у закордонних справах очолить інший депутат
Голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія
Фото: УНІАН

Головою комітету із зовнішньої політики замість Богдана Яременка стане народний депутат, член фракції «Слуга Народу»  Олександр Мережко. Про  журналістам в парламенті повідомив народни депутат, голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, передає «Інтерфакс Украна».

«Замість пані Венедіктової, ми визначилися, що це буде пан Костін. А з міжнародної політики – пан Мережко», – сказав Арахамія журналістам у вівторок.

На сьогоднішній день депутат Мережко є головою підкомітету з цивільного та адміністративного законодавства комітету Верховної Ради з питань правової політики.

Мережко є депутатом-списочником від «Слуги народу». На момент обрання народним депутатом  був  професором кафедри права Київського національного лінгвістичного університету.

Також ЗМІ повідомляли, що  за словами першого заступника голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, що голову комітету Верховної Ради з питань правової політики  замінить на посаді її заступник Андрій Костін.

Нагадаємо: Ірина Венедіктова призначена главою держави на посаду в.о. директора Державного бюро рослідувань. Раніше посаду директора ДБР посідав Роман Труба.

Раніше в ЗМІ було оприлюднено фото листування голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва  Богдана Яременка у смартфоні зі секс-працівницею, яке він вів під час засідання Ради. Пізніше депутат стверджував, що листування сфабриковано ним свідомо для провокації проти журналістів, однак згодом вибачився за свій вчинок у Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті