Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Visa купує фінтех-стартап Plaid за $5,3 млрд

Visa купує фінтех-стартап Plaid за $5,3 млрд

Сума угоди вдвічі перевищує останню оцінку компанії

Visa купує фінтех-стартап Plaid за $5,3 млрд
фото www.flickr.com/photos/declanjewell/2606490825

Американський оператор платіжної системи Visa підписала угоду про придбання стартапа в сфері фінансових технологій Plaid за $5,3 млрд. Про це пише TechCrunch.

Очікується, що угоду буде закрито протягом 3-6 місяців.

Виконавчий директор Visa Ел Келлі зазначив, що це придбання дозволить компанії вийти на новий ринок і зайняти у ньому центральну позицію .

«Поєднання Visa і Plaid поставить нас в епіцентр фінтех-світу, розширивши наш загальний ринок і прискоривши нашу довгострокову траєкторію зростання доходів», – наголосив він.

Стартап Plaid був заснований в 2013 році. Він пропонує технологію, за допомогою якої користувач прив'язує свій банківський рахунок до фінансових додатків. Це схоже на те, що робить Stripe для платежів, але замість спрощення платежів допомагає розробникам легше обмінюватись банківською та іншою фінансовою інформацією. Як пише видання, саме такий сервіс має сенс для такої компанії, як Visa.

Стартап купив Quovo два роки тому, щоб вийти за межі просто банківської справи і розширити фінансові послуги і інвестиції. Ідея полягала у тому, щоб надавати більш цілісну платформу для постачальників фінпослуг.

Нагадаємо: минулого року Міністерство цифрової трансформації України і компанія Visa підписали меморандум про співпрацю. В Меморандумі йдеться про спільні зусилля в реалізації проектів з метою цифровізації економіки, підвищення цифрової спроможності малих підприємців та сфери державних послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті