Захворіло у світі
12,984,811
Померло у світі
570,375
Вилікувалось у світі
7,156,925
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Командувач Космічними силами США склав присягу

Командувач Космічними силами США склав присягу

Генерал Джон Реймонд виконує своє обов’язки з моменту, коли Трамп підписав закон, згідно з яким до складу ЗС США був уведений новий рід військ

Командувач Космічними силами США склав присягу
Джон Реймонд, Майк Пенс
фото twitter.com/Mike_Pence

Віце-президент США Майк Пенс офіційно привів до присяги генерала Джона Реймонда, який очолює Космічні сили США. Про це повідомляє Голос Америки.

Під час церемонії Пенс заявив, що до Космічних сил США увійдуть тисячі службовців.

Фактично Реймонд приступив до виконання своїх обов'язків 20 грудня 2019 року, коли президент Дональд Трамп підписав закон, згідно з яким до складу збройних сил країни був введений новий рід військ.

«Космічні сили допоможуть нам стримувати агресію і контролювати ситуацію на максимальній висоті», – заявив Трамп, підписуючи цей документ.

«Космічні сили США – це рід військ, який організовує, навчає і споряджає військовий персонал, який займається переважно операціями в космосі, для захисту інтересів США та їх союзників, та надає засоби для дії у космосі збройним силам», – відзначалось у грудні на сторінці Космічних сил у соціальній мережі Twitter.

Роль військових у космосі, як повідомляється,  є предметом пильної уваги через зростаюче значення орбітальних супутників, які важко захистити. Супутники забезпечують зв'язок, навігацію, розвідку та інші дії, життєво важливі для збройних сил і для економіки країни.

Космічні сили будуть підкорятися Військово-повітряним силам . Офіційні особи повідомляють, що спочатку до складу Космічних сил увійдуть тисячі військовослужбовців ВПС, а також цивільний персонал, який наразі входить до складу Космічного командування ВПС.

Нагадаємо: у грудні минулого року президент Трамп підписав закон, який передбачає в тому числі створення Космічних військ країни. Це перший новий рід військ в армії Сполучених Штатів з 1947 року, коли були створені Військово-повітряні сили.

Як повідомлялось, в НАТО визнали космос окремою сферою проведення операцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті