Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Deutsche Bahn вивчає можливість стратегічного партнерства з УЗ – ексдепутат Бундестагу

Deutsche Bahn вивчає можливість стратегічного партнерства з УЗ – ексдепутат Бундестагу

Представники концерну планують відвідати Київ у найближчі дні

Deutsche Bahn вивчає можливість стратегічного партнерства з УЗ – ексдепутат Бундестагу
фото www.flickr.com/photos/39453974@N04/26422851676

Deutsche Bahn з урядом України і найбільшим українським залізничним перевізником «Укрзалізницею» опрацьовує питання стратегічного партнерства. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник директора Берлінського центру вивчення Східної Європи та екс-депутат Бундестагу Дмитро Стратіевскій.

За його словами, представники німецького концерну планують відвідати Київ у найближчі дні.

«Альянс з Deutsche Bahn – це цікаво для України, в першу чергу, технологіями та інвестиціями в оновлення інфраструктури. Безсумнівно, лідерам німецького ринку є чим поділитися з українськими колегами. До цього процесу планують підключитися Deutsche Bank і E.ON», – зазначив ексдепутат.

Нагадаємо: наприкінці серпня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про плани Кабміну розділити УЗ на три компанії.

«Вона повинна бути поділена. Є модель, коли підприємство ділиться на операторів трьох різних частин. Це окрема і дуже складна історія. Те, що може бути і є природною монополією, де не може бути конкурентного ринку, можна залишати державі. І то я б заводив туди приватний капітал на міноритарну частку, щоб він стимулював розвиток», – зазначив прем'єр.

На початку вересня президент Володимир Зеленський доручив Кабміну і Мінінфраструктури до кінця 2019 року підготувати план реструктуризації «Укрзалізниці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті