Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Гончарук назвав злив «записів», де він називає Зеленського «профаном» у економіці, медіаатакою

Гончарук назвав злив «записів», де він називає Зеленського «профаном» у економіці, медіаатакою

За його словами, нову владу атакують через те, що вона перекрила багато корупційних потоків та схем

Гончарук назвав злив «записів»,  де він називає Зеленського «профаном» у економіці, медіаатакою
Олексій Гончарук
фото www.facebook.com/PMHoncharuk

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук назвав медіаатакою появу аудіозаписів, на яких він нібито обговорює поверхневі економічні знання президента Володимира Зеленського. Про це прем’єр заявив у своєму відеозверненні, опублікованому у Facebook.

«З самого початку проти команди президента та уряду працювали дуже багато людей, яким хотілося б, щоб у нас нічого не вдалося…Вони пророкували нам економічні катастрофи, дефолти, падіння гривні, неможливість побудувати відносини з міжнародними партнерами. Все це виявилось брехнею. Останнім часом проти мене особисто і проти уряду розгорнулися масовані медіаатаки в соціальних мережах і ЗМІ. Це свідчить про те, що наша команда на правильному шляху», – сказав він.

За словами Гончарука, нову владу атакують через те, що вона «перекрила багато корупційних потоків та схем» і «вони» й «надалі втрачатимуть мільйони гривень тіньового доходу».

«Нас не злякати. Щодня ми прикриватимемо нові і нові схеми, для того щоб нашу Україну корупція перестала точити зсередини», – наголосив він у зверненні.

Прем’єр також поділився гарними новинами. Він розповів, що зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять $25 млрд. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до $2,5 млрд. Різко знизилась інфляція – до 4,1%.

«Якщо це не гарні новини для країни, то я повний «профан» в економіці!», підсумував Гончарук.

Нагадаємо: напередодні в мережі з’явились аудіозаписи наради нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Макаровою.

На записі нібито голосом Гончарука звучать висловлювання про «примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського», а себе цей голос називає «профаном в економіці».

У пресслужбі Кабміну повідомили, що не мають інформації щодо справжності аудіо- чи відеозапису, які розповсюджуються в мережі інтернет, а інформація щодо заяви про відставку прем'єр-міністра не відповідає дійсності.

У другій частині запису співрозмовники обговорюють зниження економічного зростання й інфляцію в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті