Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
ФГВФО вкотре виставляє на продаж активи стадіону «Чорноморець»

ФГВФО вкотре виставляє на продаж активи стадіону «Чорноморець»

Аукціон відбудеться наприкінці січня – на початку лютого 2020 року, ці активи виставлялися на продаж 13 разів упродовж півтора року

ФГВФО вкотре виставляє на продаж активи стадіону 	«Чорноморець»
Фото: fg.gov.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) вкотре виставляє на продаж активи стадіону «Чорноморець». Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Наступний аукціон з продажу пулу активів – одеського стадіону «Чорноморець» та прав вимоги за 40 кредитами юросіб – відбудеться наприкінці січня – на початку лютого 2020 року на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN), з метою залучити якомога більше учасників торгів, в тому числі іноземних інвесторів.

Аукціон з продажу стадіону «Чорноморець» (Одеса) та прав вимоги за 40 кредитами юридичних осіб 15 січня 2020 року завершився безрезультатно через відсутність учасників.

Початкова ціна пулу активів становила 733,25 млн грн та знизилася упродовж торгів на 50% за умовами голландської моделі аукціону – до 366,63 млн грн. Однак, купити лот навіть за такою ціною бажаючих не виявилося.

Пул включає комплекс нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець», розташований в історичному центрі Одеси за адресою вул. Маразліївська, 1/20, а також права вимоги АТ «Імексбанк» за 40 договорами, укладеними з юрособами. Заборгованість за ними сягає 13,2 млрд грн, з них по тілу кредитів – 7,2 млрд грн, решта 6 млрд грн – відсотки.

Раніше ці активи виставлялися на продаж 13 разів упродовж півтора року – спочатку в системі Prozorro.Продажі, а потім на іноземних майданчиках, проте так і не були викуплені. Стартова ціна комплексу будівель стадіону «Чорноморець» становила 1,13 млрд грн. Вартість з того часу впала майже на 40% через відсутність попиту на цей актив.

Нагадаємо: Фонд гарантування вкладів фізичих осіб планував 15 січня 2020 року голландський аукціон з продажу нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті