Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Флагманські смартфони HTC незабаром зникнуть з ринку – експерти

Флагманські смартфони HTC незабаром зникнуть з ринку – експерти

Справи в компанії йдуть погано, вона робить ставку на пристрої віртуальної реальності

Флагманські смартфони HTC незабаром зникнуть з ринку – експерти
htc.com/ua/

Компанія HTC, колись один з провідних виробників мобільних телефонів, практично повністю втратила свої позиції на ринку. Зараз компанія робить акцент на пристрої віртуальної реальності (VR), скорочуючи випуск флагманських смартфонів. Ринкові експерти очікують, що взятий курс на VR надалі посилиться, і більше флагманських смартфонів HTC випускати не буде, пише DailyComm.

«HTC продовжить випускати нові смартфони і мережеві пристрої з підтримкою 5G, але флагманських моделей більше не буде», – заявив аналітик тайванського агентства Market Intelligence & Consulting Institute Едді Хан. Фахівець додав, що компанія зосередить увагу на продуктах, сервісах і додатках, пов'язаних з віртуальною і доповненої реальністю, блокчейном і штучним інтелектом.

За словами експерта IDC Кіранджита Каура, малоймовірними є плани HTC спробувати повернути свої позиції за допомогою нового проривного смартфона.

Виконавчий директор Strategy Analytics Ніл Моустон вважає, що HTC спробує зміцнитися на ринку VR-пристроїв за допомогою більш доступних за ціною моделей.

«Гарнітури віртуальної реальності не так популярні, як всі сподівалися, і це частково пов'язано з їх високою вартістю. Ми вважає, що знижки та дешевші VR-пристрої будуть центральним елементом стратегії HTC в 2020 році», – заявив Моустон.

Тим часом, минулий рік для HTC, за даними Techcrunch, видався «жахливим» в плані фінансів, що видно з оприлюднених в січні даних про виручку.

Оборот тайванського виробника за підсумками 2019 року склав $333 млн. Це майже на 58% менше, ніж HTC заробила в 2018 році ($789 млн). Якщо ж порівнювати з цифрами дворічної давності в $2 млрд, то спад досягає 87%.

Колумніст Bloomberg Тім Калпан у  Twitter написав, що Apple на одних тільки продажах AirPods за два тижні заробляє більше, ніж отримує HTC за цілий рік від реалізації всієї своєї продукції.

В березні ми писали, що продажі смартфонів HTC обвалилися на 76%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті