Британський стартап з випуску електровантажівок Arrival оцінили в 3 млрд євро

Британський стартап з випуску електровантажівок Arrival оцінили в 3 млрд євро

Перші електротягачі Arrival з'являться до кінця цього року

Британський стартап з випуску електровантажівок Arrival оцінили в 3 млрд євро
фото Arrival

Південнокорейські автовиробники Hyundai і Kia вклали 100 млн євро в британський електромобільний стартап Arrival, оцінивши компанію в 3 млрд євро, пише The Bell.

Hyundai та Kia за 100 млн євро отримали 3% акцій компанії, з них 80 млн євро вкладе Kia, 20 млн євро – Hyundai. Компанії будуть спільно розробляти електромобілі на платформі Arrival, йдеться в повідомленнях компаній.

Зазначається, що перші електровантажівки Arrival з'являться до кінця року.

Зараз Arrival зосередиться на сегменті вантажного транспорту. У цьому сегменті заміщення бензинових/дизельних авто на електромобілі проходить найшвидше – і при цьому продукція Arrival коштує стільки ж або дешевше, ніж аналоги з двигуном внутрішнього згорання, йдеться в релізі.

Стартап Arrival заснований в 2015 році в Британії. Він розробив модульну платформу для збірки електромобілів і організував їх вертикально інтегроване виробництво – від розробки ПЗ до кінцевого складання. Виробництво планується розміщувати на мікрофабрики в місцях, де зосереджений попит.

Передбачається, що вони будуть окупатися, починаючи з обсягу виробництва в кілька тисяч одиниць, вказано в повідомленні Kia.

Нагадаємо, за заявою Укравтопрому, в Україні зростає попит на електромобілі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію