Співробітники СБУ провели обшуки на території міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Співробітники СБУ провели обшуки на території міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році

Співробітники СБУ провели обшуки на території міжнародного аеропорту «Запоріжжя»
Фото: pixabay.com

Співробітники управління Служби безпеки (СБУ) у Запорізькій області проводили обшуки на території Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

За словами директора департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога, ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році.

«Кримінальна справа, у якій проводяться обшуки в аеропорті, була порушена ще у 2015 році і стосується дій тодішнього керівництва підприємства. Однак ця справа викликає більше запитань, ніж відповідей. Так, справу було порушено ще у 2015 році про події, які мають місце у 2017 році. Де логіка? Правильно, її немає. Як можна порушити справу про події, яких ще не було? Більш того, дозвіл на обшуки було видано ще у грудні минулого року. Відтак це не було несподіванкою. Наразі відомо, що обшук проходить без будь-яких порушень та зловживань з будь-якої сторони» – сказав Валерій Зломинога.

Нагадаємо: аеропорт «Запоріжжя» минулого року повністю закрився на прийом і відправку рейсів з 2 вересня в зв'язку з початком капітального ремонту аеродрому до15 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію