Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Зеленський вважає, що Путін розуміє його позицію про незалежну Україну

Зеленський вважає, що Путін розуміє його позицію про незалежну Україну

Український президент вважає, що з Путіним вдалося почати діалог

Зеленський вважає, що Путін розуміє його позицію про незалежну Україну
фото DR

Президент України Володимир Зеленський вважає, що російський президент Владімір Путін розуміє його позицію щодо того, що Україна є великою незалежною країною. Про це він розповів в інтерв'ю виданню The Times of Israel.

На думку Зеленського, після розмов з Путіним вдалося повернути українських політв'язнів і кораблі, а також провести зустріч у «нормандському форматі».

«З президентом Російської Федерації сьогодні почався наш діалог. У нас було кілька телефонних дзвінків. Ми створили формат для нашого діалогу, який привів до деяких чутливих рішень. Ми повернули наших полонених, наші кораблі. Після трьох років без зустрічей нам вдалося домовитися в «нормандському форматі». Після цього стався другий обмін ув'язненими – найбільший такий обмін», – сказав президент.

Зеленський вважає, що Путін розуміє його позицію, що Україна – незалежна.

«Він не говорив мені. Я думаю, він розуміє моє ставлення: Україна – незалежна країна. Ми велика країна, найбільша в Європі. Я думаю, що він розуміє. Що він думає про це? Це в його голові», – додав він.

9 грудня минулого року в Парижі відбулася зустріч в «нормандському форматі» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. В рамках саміту також відбулася перша двостороння зустріч президента України Володимира Зеленського і президента Росії Путіна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті