Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Експерти виявили нові проблеми у літаків Boeing 737 MAX

Експерти виявили нові проблеми у літаків Boeing 737 MAX

Це може призвести до подальшої відстрочки у відновленні польотів лайнерів цієї моделі

Експерти виявили нові проблеми у літаків Boeing 737 MAX
фото DR

Фахівці знайшли нові проблеми з програмним забезпеченням в лайнерах Boeing 737 MAX, які можуть ще більше відстрочити повернення літаків в експлуатацію, пише CNBC, посилаючись на анонімні джерела в Boeing.

Раніше два бортових комп'ютери Boeing 737 працювали незалежно один від одного, але нове програмне забезпечення, встановлене в літаках компанії, передбачає, що вони повинні бути взаємопов'язані. Однак в ході випробувань системи в січні цього року з'ясувалося, що комп'ютери досі не можуть встановити зв'язок один з одним.

Пізніше в самому авіаконцерні підтвердили цю інформацію.

 «Ми проводимо необхідні оновлення і працюємо з Федеральним управлінням цивільної авіації США над усуненням цих змін, ми також інформуємо наших клієнтів і постачальників», – йдеться в заяві компанії.

Раніше повідомлялося, що у літака були виявлені проблеми з проводкою – дві зв'язки проводів розташовані так близько одна до одної, що в польоті через це може статися коротке замикання.

Перевірки почалися після авіакатастроф, що сталися з різницею в кілька місяців. Перша відбулася в жовтні 2018 року в Індонезії, загинули 189 осіб. Друга трапилася в березні 2019 року в Ефіопії, тоді загинули 157 осіб. Всього загинули 346 осіб. Після цього більшість країн, в тому числі США, відмовилися від експлуатації моделі 737 MAX до усунення всіх недоліків.

Нагадаємо, стало відомо, що в авіакомпанії Lion Air просили додаткових навчань на 737 Max, але в Boeing назвали їх ідіотами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті