Захворіло у світі
5,697,334
Померло у світі
355,758
Вилікувалось у світі
2,352,278
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
ДБР готується примусово привести на допит Порошенка

ДБР готується примусово привести на допит Порошенка

Адвокат каже, що 21 січня Порошенко на допит не викликали

ДБР готується примусово привести на допит Порошенка
П'ятий президент України Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) хочуть силоміць привести на допит експрезидента Петра Порошенка  через його неявку на допит. Про це заявив керівник слідчого відділу центрального апарату ДБР Олег Корецький, повідомляє «Укрінформ».

«ДБР надіслала йому (Порошенко – Mind) повістки на допит за адресою його реєстрації, за адресою Верховної Ради, тобто, він був належним чином повідомлений. Крім того, учора, коли він з’явився без попередження і виклику ДБР, йому так само було наголошено на необхідності явки сьогодні на 10.30 на допит як свідка. Однак він без поважних причин не з’явився сьогодні на допит. Відповідно, слідчі готують матеріали для виконання примусового приводу Порошенка», – сказав Корецький.

У свою чергу адвокат експрезидента  Ігор Головань повідомив, що 20 січня  Порошенко особисто прийшов до ДБР, аби отримати повістки про виклик свідка у порядку, встановленому КПК.

За словами адвоката, Порошенку вручили повістки про виклики на допити на 24 і на 31 січня, а також на 11 лютого. Водночас виклику на допит на 21 січня Порошенко не отримував.

Раніше ЗМІ повідомляли, відповідно із заявою фракціх «Європецська Солідарність» п'ятий президент Петро Порошенко прийде на допити в Державне бюро розслідувань 21 і 24 січня, але за умови, що повістки йому буде належно вручено відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті