Капіталізація Tesla вперше перетнула позначку в $100 млрд

Капіталізація Tesla вперше перетнула позначку в $100 млрд

Ілон Маск має шанси отримати значну винагороду, якщо капіталізація збережеться на цьому рівні

Капіталізація Tesla вперше перетнула позначку в $100 млрд
фото Shutterstock

Tesla Inc стала першим виробником автомобілів у США, чия вартість перевищила $100, що свідчить про впевненість Уолл-стріт в майбутньому електрифікованих автомобілів, пише Reuters.

В ході біржових торгів у вівторок акції компанії виросли на 7,2%, а в ході електронних торгів після закриття біржової сесії – ще на 1,4%. При максимальній ціні $555,1 за акцію, яка досягалася в ході електронних торгів, капіталізація Tesla піднімалася до $100,1 млрд.

Tesla, яка вже отримала більше прибутку, ніж Ford Motor і General Motors разом узяті, за останні три місяці покращила свої позиції, що призвело до дуже високих квартальних прибутків на новинах про нарощування виробництва на заводі в Китаї і про вищі, ніж очікувалося, щорічні поставки автомобілів.

Таким чином, зросли шанси, що засновник Tesla Ілон Маск, який ще в 2018 році відмовився від фіксованої зарплати на найближчі десять років, отримає значну винагороду. За умовами контракту, схваленого акціонерами компанії, першу премію в розмірі $346 млн Ілон Маск повинен отримати, якщо капіталізація Tesla виросте до $100 млрд і втримається на цьому рівні протягом 6 місяців мінімум.

Минулого разу, коли вартість акцій компанії перевищила $500, Ілон Маск станцював феєричний танець.

Між тим Tesla все ближче підбирається до Європи і вже схвалила покупку ділянки для будівництва заводу під Берліном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію