Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Україна оголосила про випуск 10-річних єврооблігацій в євро

Україна оголосила про випуск 10-річних єврооблігацій в євро

Цей випуск став другим за останні 15 років суверенним випуском українських єврооблігацій в євро

Україна оголосила про випуск 10-річних єврооблігацій в євро
фото Shutterstock

Україна оголосила про перший в 2020 році випуск облігацій зовнішньої державної позики з десятирічним терміном обігу в євро. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

«Україна оголосила про випуск облігацій зовнішніх державних позик з десятирічним строком обігу, номінованих в Євро, за Положенням S/Правилом 144А», йдеться у повідомленні.

Це – другий за останні 15 років суверенний випуск українських єврооблігацій в євро

Мінфін залучив BNP Paribas, J.P. Morgan and Raiffeisen Bank International як спільних лід-менеджерів для організації глобального конференц-дзвінка з інвесторами сьогодні, 22 січня.

За даними джерел агентства УНІАН, Міністерство фінансів розпочало підготовку випуску євробондів в євро терміном обігу 10 років і орієнтиром дохідності близько 5% річних. За оцінками експертів, обсяг майбутнього випуску може скласти близько 1 мільярда евро.

Нагадаємо: Україна в червня  минулого року розмістила на зовнішньому ринку запозичень випуск 7-річних єврооблігацій на 1 млрд євро під 6,75% річних. Це був перший за останні 15 років суверенний випуск українських єврооблігацій в євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті