Зеленський обговорив з президентом SOCAR питання реалізації нових проектів

Зеленський обговорив з президентом SOCAR питання реалізації нових проектів

Йдеться про домовленості, досягнуті під час візиту Зеленського до Азербайджану у грудні 2019 року

Зеленський обговорив з президентом SOCAR питання реалізації нових проектів
Президент Володимир Зеленський та президент компанії SOCAR Ровнаг Абдуллаєв та їхні помічники
Фото: офіційний сайт Офісу Президента

Президент України Володимир Зеленський і президент компанії SOCAR Ровнаг Абдуллаєв під час зустрічі у Давосі обговорили реалізацію нових проектів з компанією SOCAR. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Обидва учасники зустрічі наголосили на важливості інвестування в інфраструктурні проекти, підприємства, а також газотранспортні потужності України.

Зеленський згадав свій візит до Азербайджану, у грудні 209 року і зазначив, що цей візит був продуктивним.

«Я вважаю, що він не лише вивів відносини між нашими країнами на новий рівень, а й був по-людськи теплим», – підкреслив Зеленський.

Сторони обговорили виконання нових проектів з компанією SOCAR, домовленість про які було досягнуто під час візиту президента України до Азербайджану, зокрема повідомляє пресслужба ОП.

Нагадаємо, 16 грудня 2019 року президент Володимир Зеленський разом з дружиною здійснив офіційний візит до Азербайджану.

Нагадаэмо, «SOKAR Україна» стала покупцем природного газу, який компанія Coral Energy вперше поставила в Україну.

Зазначимо: Україна в січні – червні 2018 року скоротила імпорт природного газу на 37% (на 2 млрд 554 млн куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2017 року – до 4 млрд 408 млн ​​куб. м.

Також нагадаємо, що у січні-жовтні 2019 року імпорт в Україну нафти та нафтової сировини (за кодом УКТЗЕД 2709) збільшився на 0,5% (на 2800 тонн) в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 615 810 тонн.

Основним імпортером нафти виступає компанія «Укртатнафта», що має довгостроковий контракт на постачання азербайджанської нафти з SOCAR, а також придбала три спотові партії американської сировини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію