Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Китай ізолює місто Ухань з населенням 11 млн, яке опинилося в епіцентрі спалаху нового вірусу

Китай ізолює місто Ухань з населенням 11 млн, яке опинилося в епіцентрі спалаху нового вірусу

Органи охорони здоров'я в усьому світі намагаються запобігти глобальній пандемії

Китай ізолює місто Ухань з населенням 11 млн, яке опинилося в епіцентрі спалаху нового вірусу
фото www.flickr.com/photos/ngoccachua/3430145830/

Китай ізолює місто з населенням в 11 млн чоловік, яке вважається епіцентром спалаху нового корона вірусу, число жертв якого виросло до 17, а інфікованих – майже до 600 чоловік, в той час як органи охорони здоров'я в усьому світі намагаються запобігти глобальній пандемії. Про це пише Reuters.

Представники органів охорони здоров'я побоюються, що швидкість передачі інфекції збільшиться, оскільки сотні мільйонів китайців відправляться в поїздки по країні та за кордон під час тижневих канікул у зв'язку зі святкуванням Нового року за місячним календарем в суботу.

Передбачається, що раніше невідомий штам вірусу з'явився в кінці минулого року в результаті незаконної торгівлі дикими тваринами на ринку в Ухані в центрі КНР.

Випадки захворювання згодом були зафіксовані в інших великих містах Китаю, включаючи Пекін, Шанхай і Гонконг, а також в низці інших країн, в тому числі в США, викликавши страхи про поширення інфекції по всьому світу.

Влада міста Ухань повідомила, що зупинить транспортне сполучення, а також польоти з міста з 10 години ранку за місцевим часом в четвер, згідно з державними ЗМІ. Однак місцеві ЗМІ повідомили, що деякі авіакомпанії продовжували працювати після закінчення крайнього терміну.

Загроза глобальної епідемії викликала аналогії зі спалахом важкого гострого респіраторного синдрому – так званої атипової пневмонії – в 2002-2003 році, що також почалася в Китаї.

Уряд Китаю цього разу регулярно надає оновлену інформацію, щоб уникнути паніки напередодні свят.

Нагадаємо: число померлих від пневмонії, спричиненої новим коронавірусіом, зросла до 17 при 571 підтвердженому випадку захворювання, повідомила Національна комісія з охорони здоров'я КНР.

З восьми зареєстрованих випадків в інших країнах світу Таїланд підтвердив чотири, а Японія, Південна Корея, Тайвань і США – по одному.

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що в четвер вирішить, чи оголошувати спалах глобальною надзвичайною ситуацією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті