Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Наступника Сулеймані також може бути ліквідовано – спецпредставник США по Ірану

Наступника Сулеймані також може бути ліквідовано – спецпредставник США по Ірану

Якщо Есмаїх Каані не відмовиться від «шляху вбивства американців», CША діятимуть рішуче

Наступника Сулеймані також може бути ліквідовано – спецпредставник США по Ірану
Спецпредставник США по Ірану Брайан Хук
фото www.flickr.com/photos/statephotos/49174116676

Спецпредставник США по Ірану Брайан Хук заявив, що наступника генерала Сулеймані може чекати така ж  доля, якщо він піде «тим же шляхом убивств американців». Про це він в інтерв’ю Asharq Al-Awsat.

Після ліквідації Сулеймані 3 січня Тегеран швидко призначив на посаду командувача спецпідрозділу «Кудс» іранського Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Есмаїла Каані. Він пообіцяв продовжити курс Сулеймані.

«Ми прибрали найбільш небезпечних терористів у світі з поля битви… Внаслідок цього регіон стане безпечнішим, тому що Сулеймані був зв’язуючою ланкою між бойовиками, і його смерть створить пустоту, яку режим не зможе заповнити», – сказав Хук.

«Якщо він (новий лідер «Кудс») йтиме тим самим шляхом убивства американців, його чекатиме така  сама доля, тому що президент роками ясно давав зрозуміти, що будь-який напад на американські війська або інтереси в регіоні матиме рішучу відповідь, і президент це продемонстрував. Так що це не нова погроза. Президент завжди говорив, що діятиме рішучо на захист американських інтересів. І я думаю, що тепер режим зрозумів, що не можна по своєму бажанню атакувати Америку і думати,що це зійде їм з рук», – розповів він.

Спецпредставник додав, що США захищатимуть також інтереси своїх партнерів в регіоні.

Як повідомлялось, у ніч на 3 січня внаслідок авіаудару США по Багдаду був убитий іранський генерала Касем Сулеймані.

Трамп повідомив про те, що Сулеймані готував напади на чотири посольства США, включаючи посольство в Іраку. Трамп неодноразово заявляв, що вбивство високопоставленого іранського військового допомогло США запобігти серйозним загрозам і, таким чином, представляло собою легітимну антитерористичну операцію.

Як повідомлялось, міністр оборони США Марк Еспер не підтвердив інформацію про те, що командувач силами спеціального призначення «Аль-Кудс»  Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Касем Сулеймані готував напад на чотири посольства США.

Нещодавно депутат іранського парламенту Ахмад Хамзі оголосив нагороду в $3 млн «тому, хто вб'є Трампа».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті