Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Україна має підтримку з боку інвесторів – Зеленський

Україна має підтримку з боку інвесторів – Зеленський

Він пропонує відкривати Україну та відкидати згадки про старі бізнес-групи чи політичний вплив

Україна має підтримку з боку інвесторів – Зеленський
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Зустрічі, які відбулися в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі, продемонстрували, що Україна має підтримку з боку інвесторів. Про це завив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю журналістам, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Ми маємо цю підтримку. До нас зовсім по-іншому ставляться, нам вірять», – переконаний президент.

Він зазначив, що треба відкривати Україну, відкидати такі слова, як «корупційна», «застаріла», згадки про старі бізнес-групи чи політичний вплив.

Президент зазначив, що він провів важливі зустрічі на полях Всесвітнього економічного форуму. «Я не вперше запрошую інвесторів. Ми готуємо для них програми. Це не просто слова», – підкреслив Зеленський.

Також він наголосив на важливості роботи Українського дому в Давосі і додав, що «це слід розширювати, треба виділятися».

«Якщо ти хочеш, щоб саме до тебе заходили (інвестиції – Mind), треба постійно розмовляти з інвесторами», – підкреслив Зеленський.

Раніше Mind писав, що ЄБРР розглядає можливості для нових проектів в Україні. Зеленський з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті на полях WEF.

Також на повідомлялося, що виступаючи на Всесвітньому економічному форумі Зеленський заявив, що Україна прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Він назвав Україну недоінвестованою та недолюбленою та запросив іноземних інвесторів не втратити свій шанс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті