Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
ЄС та ЄБРР домовились збільшити інвестиції у ВДЕ в Україні

ЄС та ЄБРР домовились збільшити інвестиції у ВДЕ в Україні

Вони погодили програму фінгарантій на 50 млн євро для збільшення інвестицій у розвиток відновлювальної енергетики у країнах-сусідах ЄС

ЄС та ЄБРР домовились збільшити інвестиції у ВДЕ в Україні
фото www.flickr.com/photos/ebrd/4094780801

Європейський Союз та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) погодили нову програму з фінансовими гарантіями у 50 мільйонів євро. Вона спрямована на збільшення обсягів інвестицій у відновлювальну енергетику в Україні, а також у країнах південного регіону сусідства, зокрема в Йорданії, Лівані, Тунісі. Про це йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні.  

Зазначається, що це перша програма гарантій від ЄБРР, що отримала фінансування через План зовнішніх інвестицій ЄС. Ця ініціатива ЄС була запущена у 2017 році і має на меті залучати більше інвестицій, особливо з боку бізнесу та приватних інвесторів, у країни-сусіди ЄС та африканські країни.

Станом на сьогодні ЄС уже виділив через План зовнішніх інвестицій 4,5 млрд євро бюджетних коштів для того, аби залучити 44 млрд євро державних та приватних інвестицій у країни-сусіди ЄС та африканські країни.

«Проєкти в рамках цієї програми допоможуть розкрити значний потенціал відновлювальної енергетики у цільових країнах. Вони також просуватимуть розвиток відновлювальної енергетики та показуватимуть, як приватний сектор може допомогти задовольнити потребу людства у електроенергії, що дедалі зростає», – йдеться у повідомленні представництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті