Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
741,030 осіб
Померло у світі
35,114 осіб
Вилікувалось у світі
156,838 осіб
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Зеленський: Україна хоче бути економічно ліберальною країною і мати великі інвестиції

Зеленський: Україна хоче бути економічно ліберальною країною і мати великі інвестиції

Україна має поліпшувати податкову систему, зменшувати вплив державної бюрократії на бізнес і захищати інвестиції від корупції

Зеленський: Україна хоче бути економічно ліберальною країною і мати великі інвестиції
Фото: офіційний сайт Офісу Президента

Україна хоче бути економічно ліберальною країною, яка матиме великі інвестиції. Про це президент Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з представниками ділових кіл Ізраїлю в Єрусалімі, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Сьогодні перед вами Україна – молода, дуже енергійна, яка хоче змінюватися, вивчає технології, хоче бути економічно ліберальною. Україна хоче бачити великі інвестиції», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що в Україні ухвалюють закони, які допомагають бізнесу, як, наприклад, закони про деофшоризацію, дерегуляцію та про концесію.

«Щойно ми ухвалюємо закони, одразу бачимо результат. Наприклад, ми розпочали концесію портів. У нас відбулися конкурси, і вже заводять гроші в один з портів. Туди заходять інвестиції у розмірі понад мільярд доларів», – сказав президент.

Також глава держави представив програми, які Україна пропонує інвесторам, і розповів про сучасні проекти, що полегшать життя бізнесу та людям у країні.

«Ми хочемо бути серед перших у розвитку технологій у світі. Ми розробляємо великий проект «Держава у смартфоні». Всі можливі державні послуги будуть у смартфоні», – сказав він.

При цьому Зеленський показав на прикладі свого телефону, як працюватиме ця система і пояснив, що за допомогою смартфона можна буде отримати водійські права та оформити різні документи.

Учасники зустрічі погодилися, що Україна має поліпшувати податкову систему, зменшувати вплив державної бюрократії на бізнес і захищати інвестиції від корупції.

У зустрічі взяли участь представники цифрового бізнесу, ІТ, власники будівельних, інфраструктурних компаній, фірм, що виготовляють обладнання, керівники венчурних фондів тощо із сукупним бюджетом у мільярди доларів.

Раніше Міnd повідомляв, що на думу президента Зеленського товарообіг між Україною та Ізраїлем має зрости до $2 млрд. За його словами, цьому сприятиме підписана у січні 2019 року Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію