HD-group оголосила про створення інвестиційного фонду в $20 млн
Pekлama

HD-group оголосила про створення інвестиційного фонду в $20 млн

Фонд створений з метою консолідації ресурсів HD-group, здійснення управління профільними придбаннями у 2020-2021 та реалізації прямих і портфельних інвестицій у сегменті агріфуд

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
HD-group оголосила про створення інвестиційного фонду в $20 млн
Фото: pxhere.com

Акціонери HD-group Сергій Чекальський та Борис Шестопалов і «УК Агросервіс 2000», що входить до складу HD-group, оголосили про створення інвестиційного фонду «Фондовий капітал». Про це повідомляє прес-служба HD-group.

Розмір активів інвестиційного фонду складе $20 млн.

Фонд створений з метою консолідації ресурсів HD-group, здійснення управління профільними придбаннями в 2020-2021 та реалізації прямих і портфельних інвестицій у сегменті агріфуд (проекти з переробки, виробництва та фудстартапи).

«Фондовий капітал» буде знаходитися під управлінням АТ «Компанія з управління активами «Славутич Інвест».

HD-group оголосила про створення інвестиційного фонду в $20 млн
Сергій Чекальський, співвласник HD-group

«Інвестуючи в розвиток нових напрямків ми створюємо нові ринки, нові високооплачувані робочі місця, та робимо Україну цікавою для міжнародного бізнесу. Чим більше в країні іноземного капіталу, тим вище загальна безпека країни до зовнішніх загроз.

Швейцарія – одна з найбезпечніших країн світу, і це не тільки завдяки армійської системі з резервістами або ландшафту. На Швейцарію ніхто не нападе, тому що у всього світу там є інтереси. Вони не виникли самі – швейцарці їх створили та явили світу. Україні вкрай необхідно у найкоротші терміни створити та проявити себе як місце, де основні геополітичні гравці можуть знайти та реалізувати свій бізнес-інтерес, звісно, з вигодою для економіки України і для нас, громадян», – коментує співвласник HD-group Сергій Чекальський.

HD-group оголосила про створення інвестиційного фонду в $20 млн
Борис Шестопалов, співвласник HD-group

«Відкриття інвестиційного фонду – це наступний крок на шляху розвитку HD-group. Ми реалізували більшу частину проекту в області трансформації, створили весь набір внутрішніх сервісів, що забезпечують функціонування всіх бізнес-процесів, пов'язаних з виконанням ключової місії підприємств, що входять до HD-group – постачання нашим клієнтам якісних і безпечних продуктів. Ми вважаємо, що холдинг дозрів для здійснення не тільки органічного ринкового зростання, але й неорганічного, шляхом здійснення угод з придбання нових підприємств», – відзначає співвласник HD-group Борис Шестопалов.

Про HD-group:

«HD-group» – група компаній, яка була заснована у 1998 році як ГК «Хлібодар» у м.Запоріжжя. Засновники – Сергій Чекальський та Борис Шестопалов. До складу Групи входять зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанії з організації закупівель та логістики.

У 2019 ГК «Хлібодар» була трансформована у ГК «HD-group». Сьогодні HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

Кількість працівників – понад 2600 осіб.

EBITDA Margin Ratio 2019 – 14,8%.

Виручка без ПДВ 2019 склала 1,235 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті