Huawei пожертвувала 4,3 млн на боротьбу з китайським вірусом

Huawei пожертвувала 4,3 млн на боротьбу з китайським вірусом

Свій внесок у боротьбу із коронавірусом зробили й інші виробники смартфонів, серед яких Vivo, Nubia, Realme, TCL, and Meizu

Huawei пожертвувала 4,3 млн на боротьбу з китайським вірусом

Підтримуючи боротьбу з коронавірусом в найбільш постраждалому китайському місті Ухань, різні виробники смартфонів жертвують солідні суми. Свій внесок зробили Huawei, Oppo, Vivo, Nubia, Realme, TCL і Meizu. Про це пише Gizmochina.

Телеком-гігант Huawei пожертвував Уханській благодійної федерації для профілактики і боротьби з епідеміями  $4,3 млн. Окрім того, компанія завершила встановлення базових станцій 5G в гірській лікарні Ухань.

Інші виробники смартфонів Oppo і Vivo також пожертвували аналогічні суми, а TCL перевела близько $1,5 млн.

TCL також повідомила, що безкоштовно поставляє рідкокристалічні панелі для громадських місць, кондиціонери, холодильники, пральні машини й інші необхідні продукти.

Підрозділ Nubia перевело на рахунок Уханьского благодійної федерації близько $86 000, внески Realme і Meizu склав $72 000 і $43 000 відповідно.

Раніше допомогу надали Xiaomi, Lenovo і інші компанії, вони першими відвантажили захисні маски та обладнання, необхідне для надання невідкладної допомоги.

Нагадаємо: за офіційними даними станом на ранок понеділка, 27 січня, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом в Китаї з урахуванням Гонконгу і Тайваню склало 2761. Померло 80 хворих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію