Стало відомо, хто очолить Держенергоефективності

Стало відомо, хто очолить Держенергоефективності

Переможцем конкурсу на посаду голови агентства став Валерій Безус

Стало відомо, хто очолить Держенергоефективності
Валерій Безус
фото menr.gov.ua/

Валерій Безус став переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства енергоефективності та енергозбереження. Про це повідомляє пресслужба Мінекоенерго.

Зазначається, що одним із напрямків його діяльності була популяризація економічних, екологічних і соціальних переваг ефективного використання в Україні паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

«Безус має значний досвід у сфері житлово- комунального господарства, залучення інвестицій, співпраці з міжнародними фінансовими інститутами, автоматизації технологічних процесів та впровадження проектів регіонального розвитку», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Безус має вищу економічну (Дніпропетровський державний університет) та юридичну (Національна Юридична Академія України ім. Я. Мудрого, м. Харків) освіту. Навчався в аспірантурі Дніпропетровського державного університету на кафедрі банківської справи. Навчався за кордоном – вивчав проєктне фінансування та проєктний менеджмент, розробку та реалізацію інвестиційних проєктів, публічне врядування Good Governance.

Наразі навчається в аспірантурі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на кафедрі менеджменту та управління проєктами.

2016 – 2019 роках обіймав посаду заступника голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апараті.

Також бере активну участь у громадській діяльності -вВіце-президент Energy Club та є президентом ГС «Українська асоціація питної води «Борисфен» та ГО «Агенція регіонального розвитку та інвестицій» – ARDI.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію