Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Службовці 52 держустанов навчатимуться за програмою Україна-НАТО

Службовці 52 держустанов навчатимуться за програмою Україна-НАТО

Для проведення тренінгів з публічних виступів, аналітичного мислення та стратегічного планування до України прибудуть найкращі фахівці Альянсу

Службовці 52 держустанов навчатимуться за програмою Україна-НАТО
Фото: УНІАН

В рамках програми Україна-НАТО 2020 року в Україні вперше буде проведений спеціалізований курс, в якому найкращі фахівці Альянсу та України навчатимуть службовців з 52 держустанов навичкам публічних виступів, аналітичного мислення, стратегічного планування та проектного менеджменту. Про це заявив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Українські держслужбовці, які займаються євроатлантичною інтеграцією у державних інституціях, мають хороший рівень фахових знань. Але завжди існував серйозний брак навичок публічних виступів, презентації, володіння англійською мовою та ін. Цьогоріч ми вперше організовуємо за підтримки Альянсу масштабний тренінг з підвищення саме таких навичок для фахівців 52 українських державних інституцій», – повідомив Кулеба.

За його словами, у навчальному курсі візьмуть участь державні службовці, до посадових обов’язків яких входять питання євроатлантичної інтеграції України.

Для проведення тренінгів до України прибудуть найкращі фахівці Альянсу, а також будуть залучені українські експерти, зокрема, з недержавного сектору.

«Завдяки такому навчанню Україна матиме, образно кажучи, спецпідрозділ фахових євроатлантистів на державній службі. Це один з прагматичних кроків нашого уряду, спрямований на реальне зближення України з НАТО, який суттєво підвищить ефективність взаємодії між нашою державою та Альянсом. За таких держслужбовців буде не соромно», – зазначив віце-прем’єр.

Навчання проходитиме у рамках проекту “Champions 100”, який організовується Програмою Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України (Professional Development Program) спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Програма Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України втілюється в рамках Комплексного пакету допомоги Україні, який був схвалений на Варшавському саміті НАТО 9 липня 2016 року у відповідь на агресію РФ проти України з метою допомоги в реалізації першочергових завдань реформування сектору безпеки і оборони та досягнення сумісності ЗСУ з силами НАТО.

Раніше Mіnd писав, що на думку Кулеби,  приєднання України до системи закупівель НАТО буде корисним обом сторонам. Також повідомлялося, що Україна готова провести виставку досягнень підприємств оборонної промисловості України в штаб-квартирі НАТО 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті