Білл і Мелінда Гейтс виділять $10 млн на боротьбу з коронавірусом

Білл і Мелінда Гейтс виділять $10 млн на боротьбу з коронавірусом

Кошти підуть на догляд за хворими і на профілактику нових захворювань

Білл і Мелінда Гейтс виділять $10 млн на боротьбу з коронавірусом
фото DR

Благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс оголосив, що виділить $10 млн на боротьбу з поширенням нового коронавируса 2019 nCoV, від якого в Китаї вже померли понад 80 осіб, передає Forbes.

Сума $5 млн виділяється ряду державних і приватних партнерів на боротьбу з коронавірусом в Китаї (догляд на пацієнтами, розробка методів лікування і вакцин).

Ще $5 млн буде негайно виділено органам з контролю і профілактики захворювання в країнах-членах Африканського союзу. Гроші підуть в тому числі на лабораторне підтвердження діагнозів у осіб з підозрою на захворювання коронавірусом 2019 нКоВ, безпечну ізоляцію і догляд за пацієнтами з підтвердженим захворюванням.

Восени 2019 року стало відомо, що Білл Гейтс виділить $700 млн до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Сума буде виділена протягом трьох років. З її урахуванням загальні пожертвування Гейтсів фонду з 2002 року досягають майже $3 млрд.

Гейтс зосередився на благодійності після того, як відійшов від управління створеної ним компанії Microsoft. Бізнесмен пожертвував мільярди доларів на різні напрямки, в тому числі на боротьбу з хворобами, глобальним потеплінням, підтримку прав жінок тощо.

Нагадаємо, Huawei пожертвувала $4,3 млн на боротьбу з китайським вірусом, свій внесок зробили й інші виробники смартфонів, серед яких Vivo, Nubia, Realme, TCL та Meizu.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію