ВООЗ оголосила про зростання загрози поширення коронавірусу

ВООЗ оголосила про зростання загрози поширення коронавірусу

Рівень загрози на світовому та регіональному рівні – «високий», у Китаї – «дуже високий»

ВООЗ оголосила про зростання загрози поширення коронавірусу
фото www.flickr.com/photos/ngoccachua/3430145830/

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила про підвищення загрози поширення коронавірусу на світовому рівні. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на європейські ЗМІ.

«Дуже високий рівень загрози – в Китаї, високий – на регіональному рівні, високий – на світовому», – зазначається в доповіді ВООЗ щодо ситуації з коронавірусом.

До цього в доповідях загроза на світовому рівні оцінювалася як «помірна». Однак у ВООЗ наголосили на тому, що в попередніх версіях було допущено помилку, а тепер її виправили.

«У формулюванні було допущено помилку, ми її виправили», – сказала представник організації Фадела Чаїб.

Загальна кількість померлих від коронавірусу в КНР перевищила 80 осіб. Кількість уражених новим вірусом у Китаї становить, за офіційними даними, майже 2800 осіб.

На територіях за межами материкової частини країни зафіксовано випадки зараження вірусом у Гонконзі, в Макао, на Тайвані. Крім того, випадки захворювання виявлено в Таїланді, в Австралії, в Сінгапурі, в Японії, США, Малайзії та Франції, у В'єтнамі, в Непалі та Канаді.

Раніше у мережі з'явилася онлайн-карта поширення китайського коронавируса. За оновленими даними щодо розповсюдження заражень можна стежити онлайн.

Згідно з представленими на сайті даними, в даний час зареєстровано 2794 випадки захворювання на новий коронавірусів, з них 2737 випадки в Китаї, по 8 випадків у Гонконзі й Таїланді, шість випадків в Макао, п'ять – в США, по чотири – в Австралії, Японії, Малайзії, Сінгапурі і Тайвані, по три – в Південній Кореї і у Франції, два – у В'єтнамі і по одному випадку в Непалі і Канаді.

Кількість осіб, що померли від даного захворювання, за даними CSSE, досягло 80 осіб, кількість осіб, що видужали – 54 людини.

Раніше китайська газета People's Daily повідомила, що кількість померлих від нового коронавірусу, який поширюється в Китаї, зросла до 81, підтверджено 2835 випадки захворювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію