Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Уряд презентував кредитну програму для бізнесу «5-7-9%»

Уряд презентував кредитну програму для бізнесу «5-7-9%»

Держава готова здешевлювати позики для прискорення економічного розвитку

Уряд презентував кредитну програму для бізнесу «5-7-9%»
сркріншот з трансляції

Очільники Кабінету міністрів та Міністерства фінансів у понеділок оголосили про початок роботи програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу «5-7-9%» за-для прискорення економічного розвитку та створення нових робочих місць.

«Нам потрібно більше підприємців… Для початку власної справи в Україні не вистачає доступного ресурсу. У нас дуже дорогі кредити – майже не розвинений цивілізований приватного кредитування», – сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у ході презентації.

За даними міністра фінансів Оксани Маркарової, до участі у програмі вже долучилося три державних банки. 

Як повідомив державний ПриватБанк через його сайт попередні заявки на отримання пільгових кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» подали 9 279 підприємців та представників малого бізнесу.

Програму «5-7-9%» розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн.

В рамках програми українські підприємці можуть отримати кредит (або кілька кредитів) на розвиток бізнесу терміном до 5 років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов'язаних осіб за весь період дії програми). При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту – ставки складають від 5 до 9% річних, залежно від кількості створених робочих місць, з можливістю щоквартального зниження відсоткової ставки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті