Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Фотоепілятор, або як зробити ноги ідеально гладкими
Реклама

Фотоепілятор, або як зробити ноги ідеально гладкими

 

Цей матеріал також доступний російською
Фотоепілятор, або як зробити ноги ідеально гладкими

Набридли регулярні порізи чи подразнення після гоління ніг? Не хочете піддавати себе випромінюванню на лазерній епіляції? А воскові смужки та шугарінг не імпонують вам? Але як же тоді бути, якщо хочеться мати ідеально гладкі ноги без особливих зусиль? Вихід є – фотоепілятори! Це сучасний прилад для епіляції, що працює на високоімпульсних спалахах та моментально руйнує волоски і пригнічує волосяну цибулину. Результат – бездоганно гладка шкіра без почервоніння та небажаних волосків з першого застосування!

Фотоепілятор: суцільні плюси

Принцип дії фотоепілятора простий: прилад генерує точкові спалахи світла, які знищують меланін, що відповідає за ріст і колір волосся. Під регулярним впливом фототермолізу волоски не тільки руйнуються, але й поступово перестають рости. Вже через місяць ви помітите, що волоски порідшали на 40-50%, стали тонкими і безбарвними. При цьому спалахи ніяк не впливають на епідерміс, тому навіть чутлива шкіра залишається ніжною та гладкою.

Які ще плюси є у фотоепілятора?

  1. Ніякого болю. Якщо звичайні епілятори висмикують волоски, а бритва може ще й порізати шкіру, то з фотоепіляцією ви забудете про подібні проблеми. Фототермоліз – безболісний процес, під час якого ви абсолютно нічого не відчуєте.
  2. Швидко та зручно. В середньому на обробку двох ніг йде не більше 3-4 хвилин, навіть у тих, хто вперше користується фотоепілятором.
  3. Довготривала гладкість ніг. Після використання фотоепілятора ви не побачите жодного волоска протягом наступних 15-20 днів. При регулярному використанні можна домогтися повного руйнування цибулин волосків.
  4. 100% безпека. Точкові спалахи світла ніяк не впливають на організм, шкіру, суглоби, тому у фотоепіляторів немає протипоказань.

Зверніть увагу: дівчатам зі світлим волоссям фотоепіляція не допоможе, оскільки в їхньому волоссі немає меланіну, що руйнується світлом. Якщо ж ви – «щаслива» володарка темного волосся в небажаних зонах, викидайте застарілу бритву та сміливо купуйте фотоепілятор для бездоганної гладкості! Топові моделі за низькими цінами з сертифікатом якості Ви знайдете в каталозі перевіреного інтернет-магазину Алло.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті